Почивка в частния сектор на Черно море - 2021 г. Цени и съвети

Send
Share
Send

Частният сектор на Черно море вече не е бабин вариант с обща тоалетна! Избрахме най-доброто настаняване на брега на ниски цени. Не очаквайте блясък и блясък - това е спецификата на южната част на Русия, но всички жилища с отлични отзиви.

Най-ниските цени за почивка по Черноморието винаги са в частния сектор. Частният сектор е стаи, апартаменти, къщи за гости и мини-хотели, вили. Цените там са с порядък по-ниски, отколкото в големите хотели, пансиони и санаториуми - двойна стая през лятото обикновено струва от 1000 рубли, в зависимост от условията.

Взехме най-популярните курорти на Черно море и избрахме евтини, но качествени квартири на брега с отлични отзиви в частния сектор. Цените са за двама души за юли и август 2021 година.

Анапа

Това е мегапопулярен курорт, особено сред семействата с деца. В града има много частни жилища и броят на офертите само нараства. В Анапа няма проблеми с транспорта, така че спокойно спрете в покрайнините и отидете до центъра, освен ако за вас не е важно да сте в дебрите. Много хора обикновено избират курортни селища близо до Анапа. Например семейства с деца се установяват в близост до широки пясъчни плажове в Джемете, Витязево и Благовещенская. Феновете на активния туризъм обикновено избират Sukko и Bolshoi Utrish.

Къща за гости "Атлант" - от 1500 рубли. Една от малкото къщи за гости на ниска цена, в която почивката край Черно море определено ще бъде приятна! Рядка находка в частния сектор на Анапа. Хубав ремонт, има всичко необходимо. Семейна стая с балкон е по-скъпа - от 1900 рубли.

Къща за гости "7 Ветров" - от 2000 рубли. Услугата е европейска, цените са руски! Има отопляем басейн и като цяло всичко необходимо за комфортен престой. Това е къща за гости за тези, които искат да живеят в тишина в непосредствена близост до живописни гледки: близкото стълбище на 800 стъпала и "Гълъбово гнездо".

Домашни номера "Nest" - от 2300 рубли. Това е къща за гости със семейни стаи. Според отзивите домакинята е много гостоприемна и гостите се чувстват като у дома си. Има кухненски бокс. Градският плаж е на 5 минути пеша.

Апартаменти на Терская - от 2800 рубли. Къщата се намира в историческия център на града, така че има всичко, всичко, всичко наблизо: кафенета, ресторанти, магазини, море, паркове. До централния плаж на Анапа - само на 300 м.

Къща на Самбурова - от 1000 рубли. Това е типична къща за гости, само за да влезете след натоварен ден и да заспите. Без излишни украшения и дизайн, но има всичко необходимо: собствена баня, климатик, хладилник, обща кухня и кът за сядане. Централният плаж е на около 1 км.

Геленджик

Частният сектор в центъра, около залива Геленджик, е по-скъп, отколкото в покрайнините на града. Ако искате да се отпуснете далеч от водни паркове, развлекателни центрове и дискотеки, изберете настаняване в залива Голубая или Дивноморское. Можете да спрете още по-далеч - Джанхоте, Прасковеевка, Бета или Криница - и да дойдете до Геленджик с автобус. По-тихо е, по-спокойно, по-близо до природата, мирише на нагряти борови иглички, а морето е много по-чисто.

Къща за гости "Валенсия" - от 1700 рубли. Отлично съотношение цена-качество! Гостите празнуват идеалната чистота и комфортни семейни стаи. Има трапезария, закуски. Популярният плаж на санаториума Golubaya Volna е на 1,5 км.

Апартамент на улица Кримская - от 3000 рубли. Апартамент за 4 човека. Панорамни прозорци и балкон с изглед към планините и морето! Хубав ремонт, близо до плажа и магазина.

Къща за гости Strass - от 2200 рубли. Стаите изглеждат като приличен хотел, а не евтина къща за гости! Използвайте общата кухня за готвене и затопляне на храна у дома. Централният плаж е на 1 км.

Апартаменти "More" - от 4000 рубли. Атмосферното и уютно настаняване със спалня и хол се намира точно на брега. Заливът Геленджик се вижда ясно от прозорците. Добър вариант за семейство с дете.

"Панорама" - 3225 рубли. За тези, които през 2021 г. искат да се отпуснат в частния сектор по Черноморието с деца. Къщата за гости е на 2,6 км от увеселителен парк Olymp. В двора има барбекю и детска площадка.

Сочи

Центърът на основния курорт на Черноморието е най-скъп, но можете да живеете с бюджет в частния сектор. Животът в Сочи има своите предимства - от всяка къща за гости или апартамент в близост до автобусни спирки, магазини, пазари, аптеки и кафенета.

Къща за гости Слънчев - от 3000 рубли. Самият център на Сочи на достъпна цена е рядкост за частния сектор на Черно море! В близост до плажа, дендрарий, куп магазини и кафенета. Гостите са във възторг.

Къща за гости "Vereshchaginsky" - от 2600 рубли. Чисто, удобно, в непосредствена близост до дендропарка и плажа. Той ще подхожда на всички, които търсят комфортен престой в частния сектор на Черно море. Изглед от прозореца към градината.

Апартаменти "Виктория" - от 3000 рубли. Настаняване с изглед към градината. Всичко, от което се нуждаете, е там. В близост до плажа, магазини, крайбрежна алея, атракции, кафенета.

Апартаменти "събота" - от 4040 рубли. Това е апартамент в хотел, така че всичко изглежда готино. Стилно настаняване се намира само на 350 метра от плажа и на 3 минути пеша от Летния театър. Подходящ за двойки и хора с увреждания.

Почивка с Алла - 1700 рубли. Супер евтини почивки в частния сектор на Черно море през 2021г. Далеч от центъра, но близо до плажа. В стаята има всичко необходимо. За невзрачните.

Лазаревское

За евтина почивка на Черно море през 2021 г. елате в Лазаревское - там жилищата в частния сектор са с 15-30% по-евтини, отколкото в центъра на Сочи. Частните къщи и 2-3-етажните сгради, като правило, имат зелени площи.

"Посланик" - 2500 рубли. Евтин вариант за частна почивка на Черно море! Чисто нова, изчистена къща за гости с открит басейн. Далеч е от морето, но има безплатна совалка. Съвет - вземете луксозния апартамент за 2500 рубли, той е най-модерен в къщата за гости.

Плаж Колибри - 2250 рубли. Къщата за гости стои на морския бряг. На пешеходно разстояние има зелен парк, кафенета и ресторанти.

Мечта - 2700 рубли. Къщата за гости на 1-ва линия от морето е фокусирана върху семейните почивки. Тази уютна стая с изглед към планината може да побере трима души.

Къща за гости Ширак - 2600 рубли. Модерната къща за гости се намира близо до морето. На територията има открит басейн и кафене, където храната е вкусна и евтина. Отрицателно - няма Wi-Fi асансьор.

Апартаменти Alles - от 3000 рубли. Просторен чисто нов апартамент с гледка към планината. Побира 4 гости. Минус - Wi-Fi се плаща.

Ялта

В най-скъпия град на южното крайбрежие на Крим цените за почивки в частния сектор са по-високи, отколкото във всяка друга част на полуострова. Ако пътувате с малко дете, имайте предвид, че има лек изход към морето само в централната част на Ялта. В околните курортни селища къщите за гости са разположени на хълмове, а пътят до плажовете и обратно отнема много енергия. Отзиви за почивката в Ялта >>

Апартамент на Поликуровская - 2970 рубли. Комфортните апартаменти гарантират добра почивка на Черно море през 2021 г. в частния сектор. Настаняването се намира на 200 метра от плажа Масандра.

Имение в парк Масандра - 3300 рубли. В спалнята и хола със самостоятелна баня могат да се настанят до 7 души. Кухнята с микровълнова печка, електрическа кана и кът за хранене на открито е идеална за семейства с деца и групи приятели.

Къща за гости DIVO край морето - 3000 рубли. Уютно настаняване със собствен плаж. Туристите обичат удобните стаи с голямо двойно легло и възможността да готвят в общата кухня.

Мини хотел Крим - 2300 рубли. Стилна сграда на 1-ва линия от морето се намира в курортното село Отрадное, на 3 км от ботаническата градина Никитски. Цената включва континентална закуска.

Бриз - 2700 рубли. Този частен мини-хотел на 450 метра от плажа предлага семейни стаи, детска стая за игри и малък плувен басейн.

Зандър

Курортният град в югоизточната част на Крим е подходящ за плажен отдих и активен туризъм. Потърсете най-евтините жилища в микрорайоните Ачиклар и Асрет.Има много нови къщи за гости, пътят от който до морето отнема 5-20 минути. Ако шофирате собствена кола, обърнете внимание на къщи за гости в района Капсел, северно от нос Меганом.

Лимон - 1800 рубли. Двойна стая с климатик с красива гледка към планината от балкона е подходяща за романтично бягство в частния сектор по Черноморието.

Къща за гости "София" - 1500 рубли. Обзаведеното настаняване с кухненски бокс и климатик е предназначено за семейство с дете.

Къща за гости8 - 1600 рубли. Крайбрежната алея и аквапаркът са на 15 минути пеша от къщата за гости. Има обща кухня и детска площадка за деца.

Зелен двор - 1000 рубли. Къщата за гости е заобиколена от зеленина! Тройна стая с хладилник, телевизор и безплатен wi-fi. Тоалетна, кухня и трапезария в градината са общи.

Хелиос - 1300-2400 рубли. Има няколко опции за стилни стаи с 2-3 легла с различни нива на комфорт.

Евпатория

Голям курортен град в западната част на полуострова е известен с най-много слънчеви дни в Крим. Жилището в частния сектор се търси от средата на май, когато започва плувният сезон. В Евпатория има много добре реновирани апартаменти, комфортни апартаменти с кухни, къщи до ключ и мини-хотели. Повечето от къщите за гости са разположени по улица Simferopolskaya, недалеч от морето.

Къща за гости на Рабочая - 1800 рубли. Добър вариант за евтина почивка в частния сектор на Черно море. Център, близо до морето и атракции.

Курорт - 2400 рубли. Къщата за гости с рози в предната градина е подходяща за семейства. Стаите разполагат с микровълнови печки и перални машини.

Апартаменти за победа - 2000 рубли. Апартамент със самостоятелна баня и две спални за четирима гости. Има кошара и кухня с газова печка и микровълнова печка.

Пани Яротска - 3200 рубли. Къщата за гости, на 200 метра от пясъчния плаж, радва с домакински удобства и стилен дизайн.

Положителни - 3900 рубли. Модерен мини-хотел с всички удобства, където са позволени домашни любимци.

Полезни съвети

• Почивките по Черноморието в частния сектор са търсени. Възможностите за настаняване в близост до плажове или на пешеходно разстояние от морето са разпръснати като топъл хляб. Резервирайте любимите си възможности предварително - 4-5 месеца преди пътуването. Не очаквайте да можете да наемете добро място на място. В разгара на лятото остават само стаи и апартаменти с лош ремонт и далеч от морето.
  • Много е лесно да наемете къща без посредници. Регистрирайте се в Booking и Sutochno.Ru и с течение на времето ще започнете да получавате значителни отстъпки като редовен клиент.
  • Изберете вашата дестинация за почивка не само от снимки. Те могат да бъдат неточни. Търсете достоверна информация в отзивите на туристите.
  • Ако искате да плувате в по-чисто море и да се слънчеви бани на безлюден плаж, останете на 15-20 км от емблематичните черноморски курорти. На тези места инфраструктурата е по-слабо развита, но няма проблеми с градския шум, задръстванията и ужасните канализации в морето.
  • В сайтовете за резервации често се посочва курортен град и жилищата могат да бъдат разположени в крайградско село. Винаги проверявайте мястото, където се намира къщата за гости или вилата на картата.
  • Попитайте предварително домакините за цените на допълнителните услуги. Могат ли да организират трансфери от летището или гарата? Апартаментът има ли обща кухня? Възможно ли е да разчитате на топли ястия и колко ще струват закуски, обеди и вечери?