Pin
Send
Share
Send

Мнозина считат Адлер за едно от най-добрите места за почивка на брега на Черно море. Качеството на почивка до голяма степен зависи от местоживеенето, а къщите за гости на Адлер са готови да предложат на туристите комфортни условия. Къщите за гости на Адлер са модерни къщи, най-често разположени в частния сектор. Те се намират на тихи места, където шумът от курортния живот не достига, докато има необходимата туристическа инфраструктура на пешеходно разстояние.

Стаите на къщите за гости са обзаведени с качествени мебели и имат собствена баня. Често домакините осигуряват на гостите храна от домашната си кухня или оборудват кухненски бокс за самостоятелно готвене. Туристите могат да изберат вариант, който да отговаря на всеки бюджет. Дори в евтини къщи за гости, гостите ще получат качествено обслужване и домашен уют. По-долу е даден списък със снимки и описания на популярни къщи за гости в района на Адлер в Голям Сочи и в района на FT "Сириус".

Къщи за гости в Адлер близо до морето

Предлагаме ви списък с къщите за гости на Адлер, разположени на брега на морето. Включихме в списъка имотите с най-висок рейтинг и положителни отзиви в резервационните услуги.

Къща за гости "Пиано"

Намира се на улица Nizhneimeretinskaya на първа линия. Прозорците предлагат красива гледка към морето и планините, към олимпийските спортни съоръжения, които са само на 1,5 км от къщата за гости. Известният "пеещ" фонтан е на 15 минути пеша. Къщата за гости предлага на гостите услуги на ниво европейски хотели. Настаняване - стандартни и комфортни стаи. Храната в кафенето с домашна кухня е включена в цената.

Къща за гости "На плажа"

Отличното местоположение на къщата за гости я прави популярна туристическа дестинация. От улица Цимлянская до бреговата линия - 80 метра, до Олимпийския парк - 5 км, има кафенета, велосипеди под наем и електрически скутери, магазини наблизо. Сутрин се сервира вкусна домашна закуска. На гостите се предлага настаняване в три и двойни стаи от категории "стандарт" и "апартамент". На територията на къщата има красиви цветни лехи.

Къща за гости "На вълната"

Къщата за гости на улица Урицкого е на 150 метра от морския бряг. Съоръженията на Олимпийското село са на 10 минути път с кола. Настаняването е оборудвано с 8 студия, всяко от които разполага със собствен кухненски бокс и баня. На място има детска площадка. Велосипеди се предлагат под наем, а наблизо има крайбрежна алея с 6 километрова пътека.

Къща за гости "На Калинина"

Намира се на улица Калинина, на 200 метра от плажа. В близост има спирки на обществения транспорт, с автобус до Олимпийското село - на 15 минути. Стаите за къщи са предназначени за двама, трима и четирима души. Категории - "класически", "стандартен" и "бюджетен". Всяка стая има собствена баня, кухнята е обща с необходимите съдове за готвене и уреди. Ако е необходимо, гостите се срещат от гарата и летището.

Къща за гости "Оазис"

Намира се на улица Просвещения, на няколко минути пеша от плажа на Фара. На 10 минути пеша е санаториум, където можете да плувате в басейна и да се подлагате на медицински процедури. Къщата е заобиколена от луксозна добре поддържана градина, която е оборудвана с маси и столове, Wi-Fi е достъпен на цялата територия. Всяка стая разполага със самостоятелна баня, климатик и мини хладилник. Можете да приготвяте собствени ястия в общата кухня.

Хотел "Екипаж"

Намира се на няколко десетки метра от Черно море на улицата на Просвещението. Наблизо има много кафенета и ресторанти, лесен достъп до океанариума и делфинариума. Прекрасната почивка в уютен хотел ще бъде допълнена от наличието на сауна и частен басейн, както и беседки в просторен зелен двор. Хотелските стаи от четири категории от "стандарт" до "VIP" имат капацитет от 1 до 3 души. Има Wi-Fi и частен паркинг.

Къща за гости "Колибри"

Намира се на първото крайбрежие на улица Nizhneimeretinskaya. Брегът е на 3 минути пеша. Насипът има собствен изход. На пешеходно разстояние от цялата туристическа инфраструктура - пунктове за наем на велосипеди, кафенета, магазини, развлечения. Сочи Автодром и увеселителният парк са на 15 минути път с кола. На територията на къщата за гости има кафене с домашна кухня и съоръжения за барбекю.

Къща за гости "Южна звезда"

Плажът и крайбрежната алея са само на 70 метра. Намира се на улица Nizhneimeretinskaya, на 3 км от Олимпийския парк. Категории на стаите - "стандарт" и "бюджет". Оборудвана е обща кухненска част. Реконструкцията на стаите се състоя през 2019 г .; много гости отбелязват техния модерен и уютен външен вид. Има летен басейн, детска площадка, открита тераса с маси и столове.

Хотел "Гранат"

Намира се на ул. Калинин. Черно море е на 30 метра. Уважаваният хотел е подготвил 20 стаи от категориите „лукс“ и „стандарт“. Стаите са оборудвани с качествени мебели, мини хладилник, климатик. Има бар и ресторант, както и трапезария-кухня. Можете да се отпуснете в сауната с просторна стая за релакс. На територията има открит басейн, детска площадка за деца, можете да наемете колело.

Къща за гости "На Прибрежной"

Намира се на 100 метра от плажа на улица Pribrezhnaya. Студия, двустайни и тристайни апартаменти са подготвени за живеене, има фамилни стаи. Кухнята за гостите е обща, оборудвана с необходимите уреди. В добре поддържаната градина има открит басейн с дълбочина 160 см и беседки. Къщата за гости има домашна атмосфера; винаги можете да се обърнете към собствениците за препоръки относно екскурзионните програми.

Къщи за гости в Адлер с басейн

Къщите за гости с плувен басейн са много популярни в Адлер. Тези места за настаняване са популярни за семейства с деца. Наличието на собствен басейн решава частично въпроса за отдалечеността от морето.

Мини-хотел "Паруса"

На улицата се намира малък и уютен хотел. 65 години победа. Разстояние до морето - 200 метра. Това е тихо място, където не можете да чуете звуците на шумни компании, разхождащи се по насипа. В целия хотел има Wi-Fi, открит басейн, слънчева тераса, обща зона за отдих. Олимпийските съоръжения са на малко повече от 3 км. Настаняването предлага стаи с различни размери - от 2 до 6 души, оборудвани с необходимото оборудване.

Къща за гости "Синята лагуна"

Гостите са настанени в стандартни и семейни стаи. Всички те са оборудвани с качествени мебели и имат собствена баня. Стаите имат достъп до тераса с изглед към градината до басейна. В тъмното екзотичните растения и цветя в градината са красиво осветени. Има пейзажна зона с водопад и фонтан, беседка с барбекю. От къщата за гости на улица Медовая на 10-15 минути пеша до плажа, океанариум.

Къща за гости "Планета MOV"

Намира се на тихо и спокойно място на улица Изумрудная в жилищния район Адлер. Плажът е на 900 метра. Наблизо има супермаркети, кафенета, развлекателни центрове, спирки на градския транспорт. Гостите могат да изберат стая за всеки вкус - подготвени са апартаменти от 9 различни категории. Всеки има собствен кухненски бокс. Градината включва зона за барбекю и отопляем целогодишен басейн.

Мини хотел "Перлено село"

Намира се в село Веселое, на улица Листопадная, на 7 км от центъра на курорта Адлер и на 30 км от центъра на Сочи. Осигурен е безплатен трансфер до плажа на 1,5 км. Ханът разполага със собствен отопляем басейн с шезлонги. Настаняването е възможно в двойни стаи - стандартни и супериорни, с необходимия комплект оборудване и мебели.Има велосипед под наем.

Мини-хотел "Арт стая Сочи"

За настаняване на гостите са подготвени 12 стаи и малки вили. Имат собствена баня, телевизор, хладилник. Намира се до насипа на река Мзимта на улица Старонасипная. Най-близкият плаж "Чайка" до мини-хотела, чийто бряг е покрит с малки камъчета, е на 15-20 минути пеша. Развлекателният център Mandarin е на 10 минути пеша. Територията разполага със собствен басейн, беседка с барбекю.

Хотел "Сергий"

Модерният хотел е готов да осигури на гостите ваканция от висок клас. Намира се в село Молдовка на ул. Ленин. При поискване гостите могат да бъдат посрещнати на летището и на гарата и да им бъде осигурен трансфер, както и да бъдат отведени до Красная поляна, Олимпийското село или до плажа. Крайбрежието е на 5 км от хотела. На територията има всичко необходимо за комфортен престой - открит басейн, тенис на маса, барбекю, кухня.

Къща за гости "Лазур"

Стаите в хотела са декорирани в прост класически стил. Има категории "лукс", "стандарт", "комфорт", всяка със собствена баня. Кухнята за самостоятелно приготвяне на храна е споделена; има кафене до къщата за гости. Къщата за гости се намира на улица Лазурная, на 500 метра от плажа и океанариума, разстоянието до водния парк е 3 км. Има два басейна, открит кът за сядане, тераса с маси и тенис маса.

Къща за гости "Лаванда"

Намира се на тихо място на второто крайбрежие на улица Uritskogo. Най-близкият плаж до къщата за гости е плажът Коралови, наблизо се намира аквапаркът „Амфибия“, олимпийското село е на 11 км. На пешеходно разстояние до кафенета, ресторанти, магазини, екскурзионни бюра. Подготвени са стаи от четири категории, декорирани в модерен европейски стил. Има стаи със собствена кухня и тераси. За гостите има трапезария с домашна кухня.

Къща за гости "Яна"

Плажът е само на 10 минути пеша от къщата за гости. Намира се в центъра на курортната инфраструктура на улица Станиславски. Пеша можете да се разходите до развлекателния център "Mandarin", има супермаркети, велосипеди под наем, екскурзионни бюра. На територията на къщата за гости във всяка стая има зони за отдих, има барбекю, веранда с маси, басейн, маса за игра на тенис на маса.

Къща за гости "Мандарин парк"

Осигурете пълноценни апартаменти за живеене в затворен жилищен комплекс на улица Ленин. Най-близкият плаж принадлежи на санаториум „Делфин“, той се намира на 150 метра от къщата за гости, до Корал Бийч - 200 метра. В парковата зона на вилното селище има басейни за деца и възрастни, детска площадка, тенис корт. От балконите на стаите можете да гледате делфини в басейните на делфинариума, защото той е на 50 метра.